Krišjāņa Valdemāra iela 118, Rīga, LV-1013, Latvija
Zvaniet : +371 29688506
Pirms pakarināt, ieskatieties! Nedomā, zvani!

Atsauksmes

Mūsu klientu atsauksmes

Atsauksmes no mūsu apmierinātajiem klientiem. Vai vēlaties būt viens no viņiem? Pēc tam atstājiet pieprasījumu mūsu mājas lapā vai zvaniet uz tālruņa numuru, kas norādīts vietnē!
Elizabete
TermoLine meistaru pakalpojumus izmantoju jau otro reizi. Pirmoreiz, izsaucu kad steidzami vajadzēja pielabot krānu. Man patika, ka meistars ātri ieradās un visu izdarīja bez papildus jautājumiem. Otro reizi jau vērsos ar lielāku problēmu — vecākiem salūza duškabīne, domājām jau ka būs jāpēk jauna, bet meistars visu salaboja. Tā turpina darboties bez problēmām. Paldies par jūsu darbu.
Anna
Pēkšņi sāka noplūst ūdens no tualetes poda bākas. Mans vīrs nebija mājās un teica lai zvanu santehniķim. Zvanīju uz vairākām firmām, visur nebija brīvu meistaru. Bet gaidīt nevarēju. Turināju meklēt, kā rezultātā atradu TermoLine. Meistars ieradās tajā pašā dienā. Problēma tika uzreiz novērsta. Paldies par ātro palīdzību!
Ieva
Pārsteidzoši draudzīgi un pieklājīgi. Zvanīju ļoti agri no rīta, tika atbildēts ļoti laipni, kas patiesi pārsteidza. Arī meistars ieradās un veica darbus ātri un kvalitatīvi un izrādījās, ka cena nav liela. Esmu ļoti apmierināta ar uzņēmuma darbu.
Fēliks
Mēs izvēlējāmies profesionālus meistarus no «TermoLine», un esam ļoti apmierināti. Visi darbi tika veikti ātri un precīzi.
Kaspars
Labi, inteliģenti, zinoši meistari. Izsaucu jo radās problēma ar apkures radiatoriem. Meistars visu salaboja un vēl pārbaudīja vai nav vēl kādas problēmas citos radiatoros. Cenas adekvātas.
Jānis
Sazinājos ar uzņēmumu, jo bija nepieciešams novērst aizsērējumu. Uzreiz pa tālruni tika nosaukta aptuvenā cena darbiem, kas bija man pieņemama un pēc darbu veikšanas nemainījās. Nebija kā ar citiem meistariem, kad sākotnējā cena neatbilst summai, ko prasa pēc darba veikšanas. Paldies par profesionālo pieeju.
имплантация зубов ALL-ON-4 fogweb.ru